O KC Centrum Rozwoju


Wszystko co chcielibyście wiedzieć o naszej firmie

KC Centrum Rozwoju - poznaj naszą historię


KC Centrum Rozwoju powstało w odpowiedzi na rosnące potrzeby szkoleniowe rynku. Jest firmą specjalizującą się w szkoleniach menedżerskich, handlowych i integracyjnych. KCCR tworzy doskonale współpracujący zespół trenerów i konsultantów wywodzących się z firm szkoleniowych oraz wielu innych gałęzi biznesu. Dzięki temu oferowane przez nas szkolenia są najwyższej jakości i przynoszą trwałe efekty.

Naszą misją jest być najlepszą firmą szkoleniową w województwie śląskim poprzez pozyskiwanie nowych rozwiązań, tworzenie i wdrażanie szkoleń, pozwalających naszym Klientom rozwijać swoje umiejętności zawodowe i dążyć do osiągnięcia spełnienia zawodowego.

Naszym celem jest pomoc w stworzeniu środowisk pracy, w których pracownicy pracują efektywnie, czują się komfortowo i są doceniani. Dzięki dobremu zarządzaniu i skutecznym pracownikom firmy rozwijają się w założonych kierunkach, zgodnie z własnymi wartościami i umiejętnościami.

To co wyróżnia nasze działania to myślenie w kategoriach kompetencji poddawanych rozwojowi. Każde szkolenie jest opisane za pomocą celów jakie zakładamy w zakresie rozwoju poszczególnych kompetencji. Dla KCCR ważne jest, aby uczestnicy szkoleń jak najwięcej doświadczali i żeby realnie wprowadzali do swojej praktyki nowe rozwiązania, umiejętności i poddawali je własnej ocenie.

Polecam szkolenia KCCR. Byłem pełen obaw, czy ``warsztaty`` będą dobrą formą dla mnie, ale prowadząca szybko rozwiała moje wątpliwości - konkretne w formie, bogate w treści i indywidualne podejście prowadzącej. Pełen profesjonalizm.

Arkadiusz Ulejski Project Menager

Dziękuję za możliwość uczestnictwa w Państwa szkoleniu. Dużo merytoryki, ale wyjaśnionej w bardzo przystępny sposób, za pomocą ćwiczeń. Prowadzący przygotowany na każde pytanie, wyjaśnił każdą wątpliwość grupy. Świetne ćwiczenia. Z ogromną przyjemnością wyśle pracowników na szkolenia handlowe w KC Centrum Rozwoju

Krystyna Wążycka Właściciel firmy

Ciekawe fakty


KC Centrum Rozwoju w liczbach

6430 +

Przeszkolonych osób

432 +

Zrealizowanych szkoleń

24 +

Szkoleń w ofercie

13 +

Współpracujacych trenerów

Wszystkie prawa zastrzeżone © KC Centrum Rozwoju

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com